ElektroCarb

Zakłady remontowe maszyn elektrycznych

wybierz język
pl gb de

O firmie

Na wyremontowane urządzenia udzielamy
gwarancji oraz zapewniamy serwis.

Remontujemy silniki elektryczne budowy zwykłej i przeciwwybuchowej, oraz silniki 6kV - pełny zakres działalności na podstronie oferta. Jesteśmy autoryzowanym Partnerem VEM Motors GmbH. Wszelkie działania podporządkowujemy zaspokojeniu potrzeb Klienta. Posiadamy doświadczony zespół fachowców i personelu pozwalający prowadzić usługi na wysokim poziomie w zakresie remontu maszyn i urządzeń elektrycznych. Jakość wykonywanych usług potwierdzamy certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2015. Ponadto posiadamy "Ocenę zdolności do wykonywania remontów" - wystawioną przez Jednostkę Notyfikowaną Fizyko-Techniczny Instytut Badawczy Ostrava-Radvanice.

Informujemy Państwa, że odbiory urządzeń ognioszczelnych po naprawie wykonywane są przez uprawnionych inspektorów fabrycznych d/s urządzeń przeciwwybuchowych zgłoszonych do Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach. Na wyremontowane urządzenia udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis. Dysponujemy również własnym transportem. Nasze ponad dwudziestoletnie doświadczenie w remontach silników elektrycznych, posiadane certyfikaty i referencje oraz dobra współpraca z większością kopalń i zakładów górniczych w Polsce świadczy o standardzie naszych usług, solidności i wiarygodności.

Wyróżnia nas:

  • wyspecjalizowany zespół fachowców, posiadających niezbędne zatwierdzenia i uprawnienia- elektryczne mechaniczne oraz ognioszczelne wydane przez odpowiednie organy,
  • serwis 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • krótki czas realizacji zlecenia,
  • jakość wykonywanych usług potwierdzona certyfikatem ISO.

Nasi klienci