+48 32 229 18 14

ZAKŁADY REMONTOWE MASZYN ELEKTRYCZNYCH

+48 32 229 18 14

JEDYNY OFICJALNY
PARTNER W POLSCE

 

VEM TO PRODUCENT ZAAWANSOWANYCH TECHNICZNIE
SYSTEMÓW I ROZWIĄZAŃ NAPĘDOWYCH

 

Silniki niskiego napięcia

Silniki budowy
przeciwwybuchowej (Ex)

Silniki średniego
i wysokiego napięcia

 ELEKTROCARB JEST JEDYNYM OFICJALNYM PARTNEREM VEM MOTORS W POLSCE

 


VEM - jest grupą innowacyjnych międzynarodowych przedsiębiorstw, produkujących nowoczesne i niezawodne silniki elektryczne i układy napędu dla rozwiązań standardowych i specjalistycznych oraz komponenty układów napędu elektrycznego.

VEM to producent zaawansowanych technicznie systemów i rozwiązań napędowych, a także napędów specjalnych i poszczególnych komponentów. Zakres mocy obejmuje 0,06 kW do 42 MW. Dzięki naszym rozwiązaniom systemowym, energooszczędnym urządzeniom i usługom serwisowym, jesteśmy od lat kompletnym partnerem naszych klientów w niemalże wszystkich branżach przemysłowych na całym świecie.
Posiadamy w sprzedaży wszystkie typy silników elektrycznych produkcji VEM. Zapewniamy pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów VEM.

DOPASOWANE SYSTEMY NAPĘDOWE DO WSZYSTKICH ZASTOSOWAŃ

Obecnie na świecie jest używanych od 25 do 30 milionów maszyn elektrycznych z logo "VEM". Droga rozwoju rozpoczęła się pod koniec XIX wieku, kiedy to Drezno stawało się europejską stolicę elektrotechniki. Pierwsza seria standardowych silników, pierwszy generator elektrowni szczytowo- pompowych, najsilniejszy na świecie generator turbin wiatrowych w produkcji seryjnej - to wszystko kamienie milowe, które VEM pokonał przez dziesięciolecia.

VEM był jedną z pierwszych firm w Niemczech, która zapewniła wykwalifikowaną kadrę zawodową na początku XX wieku. Dziś inżynierowie z czołowych uniwersytetów i instytutów inżynierskich wykorzystują swoją wiedzę do rozwijania zadań związanych z napędami. W połączeniu z najnowszymi odkryciami naukowymi, transfer wiedzy jest gwarancją innowacyjnych i technicznie wyrafinowanych produktów pod marką VEM, która wyznacza nowe standardy na całym świecie.

Dzięki kreatywnemu personelowi naukowemu i technicznemu jesteśmy w stanie szybko reagować na najbardziej nietypowe wymagania klientów o wysokim standardzie jakości. 60 procent naszych produktów to niestandardowe rozwiązania.

VEM jest głęboko przekonany, że ma obowiązek chronić środowisko dla siebie i przyszłych pokoleń, wykorzystując inteligentnie i wydajnie istniejące zasoby. Opiera swój rozwój produktów i systemów na poszukiwaniu energooszczędnych rozwiązań napędowych, które gwarantują sprawne działanie systemu.

Wszelkie pytania dotyczące VEM Motors prosimy kierować na adres:

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

 

 

Elektrocarb to firma godna polecenia

Zaufanie w biznesie, to podstawa naszej współpracy
 

WSPIERAMY SPORT
Jesteśmy sponsorem MKS Pogoń Ruda Śląska